HATSAN HAVALI TÜFEKLERİNİ RAKİPLERİNDEN AYIRAN ÖZELLİKLER

Daha Fazla Güç

Eşsiz Özellikler

Değişik havalı tüfeklerde namlu çıkış hızı değerleri aynı görünse de bu durum her zaman doğru olmayabilir. Hatsan namlu çıkış hız değerlerini belirlemek için kurşun saçma kullanırken, diğerlerinin birçoğu alüminyum alaşım hafif saçma kullanır. Yani aynı namlu çıkış hızına sahip diğerlerine nazaran Hatsan havalı tüfeklerinin verdiği güç ve enerji daha fazladır.

Quattro tetik sistemi,  SAS- Şok Emici Sistem, XRS-Geri Tepme Azaltıcı Sistem, Triopad Dipçik sistemi, Namlu Kilidi Sistemi, Truglo fiber optik gez ve arpacık gibi Hatsan havalı tüfeklerinde standart olarak sunulan eşsiz özellikler kullanıcılarına daha üstün atıcılık imkanları sunar.

Özgün Tasarım

Kalite Kontrol

Bütün Hatsan tüfekleri Hatsan mühendisleri tarafından tasarlanmıştır. Herhangi başka bir tüfeğin taklidi veya şablonu kullanılmamıştır. Yani sizin Hatsan tüfeğiniz orijinal Hatsan tasarımı tüfektir.

Hatsan dikey büyümüş olması sayesinde beklenilen kaliteyi kullanıcılarına rahatlıkla sunar. Tüfeklerimizin bütün parçaları fabrikamızda üretilir ve böylelikle yüksek kalite seviyesi daha tüfeklerin parçaları üretilirken bile sağlanmış olur. Fabrikamızda sadece yüksek kaliteli hammadde (Alman çeliği ve Türk cevizi gibi) kullanılmaktadır.

Aile Şirketi

Her şey genç bir adamın 1976 yılında kendisi için bir havalı tüfek üretme çabası ile başladı. Bu yaptığı havalı tüfek ilk Türk yapımı havalı tüfekti. O zamandan bu yana Hatsan uluslararası ateşli silah ve havalı silah sektöründe popüler ve saygın bir marka haline gelip ürünlerini 90’dan fazla ülkeye ihraç etmeye başladı. Hatsan halen daha aynı aile tarafından yönetilmekte ve yürütülmektedir. Hatsan’ın kurucusu olan Abdullah Taşyağan yeni ürün geliştirme ve tasarım çalışmalarında firma bünyesinde görevini sürdürmektedir.

 

Ciddi. Sağlam. Etkili.